Firma Bilgileri

TANIŞMAN YANGIN SÖNDÜRME 

Firmamız, sürekli basınçlı, dıştan ve içten iticili tiplerde, içeriği kuru kimyevi toz , köpük ve su olan 1 kg.dan – 250 kg.a kadar Yangın Söndürme Cihazlarının, yangın dolaplarının ve yangın söndürme kimyasallarının dolum, satışı ve satış sonrası servis hizmetleri ile otomatik yangın algılama ve söndürme sistemleri, her türlü yangınla mücadele ekipmanları, yangın eğitim ve danışmanlığı, işyeri yangından korunma önlemleri planlama ve taahhüt işlerine Isparta Merkez işyeri ve şubeleri ile devam etmektedir.

Tanışman Yangın Söndürme Cihazları, Yangın ve Güvenlik sektöründeki uluslararası gelişmeleri takip ederek, teknolojisini ve kadrosunu en ileri yöntem ve sistemlere göre kurmaktadır. Üretimde kalite ve akılcı yatırımlar sayesinde müşterileri için dünya kalitesinde ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiştir.

Tanışman Ticaret , kalite sistemini, 2000 yılı itibariyle ISO 9001 belgesi ile güvence altına almıştır.

Ürünlerimizin CE direktiflerine uygunluğu, TÜV Südwest kuruluşu tarafından onaylanmıştır.

 

tanisman-logo

Vizyonumuz

Dünyanın hızla artan popülasyonu yaşam alanlarının da aynı hızla büyümesini sağlamaktadır. Dolayısıyla kontrol edilmesi güç bir büyümenin artan tehditleri beraberinde getirdiğınin farkındayız. Felaket önlem alınmadığı takdirde doğar. Eksel, yangın felaketini önlemek maksadıyla üreten, araştıran ve çözüm geliştiren olmayı kendine ilke edinmiştir.

Günümüz itfaiyesinin temelini oluşturan tulumbacı ocağı, yangın güvenlik sektöründe ilk sırayı almasına rağmen sektördeki Türk firmalarının uluslar arası standartlarda üretim yapmakta geç kaldığını düşünmekteyiz.

Üreten olarak, üretimi geliştiren olarak ve Türk markası olarak sadece kendi sınırlarımızda değil asya, orta doğu ve afrika’da birçok ülkede yangın güvenlik sektöründe çözüm sunmaktan ve tercih edilmekten gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

  • Müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak,
  • Yangın güvenlik sektöründe ileri teknolojı üretmek ve geliştirmek,
  • İhraç ürünleri üreterek sınırlarımızı aşmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak.